Scheidsrechters

Zorg ervoor dat je minimaal 15 minuten voor aanvang van de wedstrijd aanwezig bent om o.a. te tossen. Bij verhindering dien je zelf voor een vervanger te zorgen! (Geef wijzigingen door aan Sofie Lakeman, dan wordt de HandbalNL-app aangepast. Houd de app dus goed in de gaten).

 

Zaaldienst

Wanneer je zaaldienst hebt bij DS1, let er dan op dat je iets langer moet blijven zitten dan het einde van de wedstrijd.

3 nov  

12:45   DS1                   Kirsten Sijm & Inez Goedhart

14:00   DS2                   Leonie Beers

24 nov

12:45   DS1                   Julia Kee & Femke Vijn

14:00   DS2                   Lisa Neefjes

8 dec  

12:45   DS1                   Maud de Hoog & Eline Karsten       

14:00   DS2                   Maartje Romein

 

 

 

Zaalcompetitie
2-11    12:00   F1                       Sofie Lakeman                                   MFA Over de Leek

3-11    10:00   E1                       Eline karsten                                        De Dars, hal 2

3-11    11:00   D1                      Manon Ursem                                     De Dars, hal 2

3-11    11:45   B1                       Julia Aker                                             De Dars, hal 2

3-11    14:15   DS2                    Gerben Gringhuis                               De Dars, hal 2

23-11  12:00   F1                       Anneke Sierkstra                                MFA Over de Leek

24-11  10:00   D1                      Daphne Dudink                                   M.C. De Muiter

24-11  10:50   E1                       Eline Deken                                         M.C. De Muiter

24-11  11:45   B1                       Monica Wagenmaker                        M.C. De Muiter

24-11  14:15   DS2                    Maartje Romein                                  M.C. De Muiter

7-12    12:00   F1                       Erik Blokker                                         MFA Over de Leek

8-12    10:00   D1                      Gerben Gringhuis                               De Dars, hal 2

8-12    10:45   E1                       Lisa Meupelenberg                            De Dars, hal 2

8-12    11:45   B1                       Madelyn groot                                      De Dars, hal 2

8-12    14:15   DS2                    Frances Groot                                     De Dars, hal 2



 

Trainingen 1e helft veldseizoen 2019/2020

Selectie:  

Dinsdag          20:00u – 21.30u     Adrie Klijbroek    

Donderdag    19.00u – 21.00u     Jaap van der Thiel

B-jeugd:   

Dinsdag          19:15u – 20:15u     Jaap van der Thiel
Donderdag    17:45u – 19.15u     Jaap van der Thiel             

D-jeugd:  

Maandag        17:00u – 18:00u     Daphne van Diepen

E-jeugd:   

woensdag      18:45u – 19:45u     Celine Slippens

F-jeugd:   

Woensdag     18:00u – 18:45u     Celine Slippens