Programma

P r o g r a m m a   z a a l c o m p e t i t i e

Senioren 1

8 mei      12:15    Westsite DS3 – Quick DS1                                    Calandhal

15 mei   13:00     Quick DS1 – Zaanstreek DS1                               Veld Quick

22 mei   13:30     Legmeervogels DS1 – Quick DS1                          Veld Legmeervogels

15 juni   19:30     Victoria O DS 1 – Quick DS1                                Sportcomplex Victoria O

 

B-jeugd H-Q

3 mei      19:30    Hauwert/Quick DB1 – Z.A.P. DB2                          De Dres

8 mei      10:00    Hauwert/Quick DB1 – Niedorp DB1                          De Dres

15 mei    10:00    Hauwert/Quick DB1 – Westfriezen DB2                   Veld Hauwert

22 mei    10:00    A&O – Hauwert/Quick DB1                                    A &O / Sportcomplex Oosterhout

29 mei    12:10    Hauwert/Quick DB1 – D.T.S. ’48 DB1                     Veld Hauwert

12 juni    12:00    Kleine Sluis DB2 – Hauwert/Quick DB1                   Veld Kleine Sluis

 

C-jeugd Q-H

8 mei      11:00    SV De Valken DC1 – Quick/Hauwert DC1                De Banne

15 mei     11:45   Quick/Hauwert DC1 – Spartanen DC2                    Veld Quick

28 mei     14:00   Westfriezen DC2 – Quick/Hauwert DC1                  Sportpark ‘t Krijt, veld 1

12 juni     11:45   Quick/Hauwert DC1 – Westfriesland/SEW DC4        Veld Quick

18 juni     11:00   SSV/Sporting S DC1 – Quick/Hauwert DC1             Veld SSV

 

D-jeugd H-Q

8 mei      12:00    Hauwert/Quick D1 – Sporting Andijk D1                   De Dres

15 mei     13:05   Hauwert/Quick D1 – Niedorp D2                            Veld Hauwert

22 mei     10:55   Victoria O D1 – Hauwert/Quick D1                         Sportcomplex Victoria O

29 mei     13:10   Hauwert/Quick D1 – St. George D1                        Veld Hauwert

12 juni     10:30   SV De Valken D1 – Hauwert/Quick D1                    Sportcomplex Valken

19 juni     13:05   Hauwert/Quick D1 – Westfriezen D4                       Veld Hauwert

 

E-jeugd H-Q

8 mei     11:00     Hauwert/Quick E1 – Sporting Andijk E2                   De Dres

15 mei     11:00   Hauwert/Quick E1 – Niedorp E1                            Veld Hauwert

22 mei     10:00   Victoria O E1 – Hauwert/Quick E1                          Sportcomplex Victoria O

29 mei     14:00   Hauwert/Quick E1 – St. George E1                        Veld Hauwert

12 juni      10:00  Meteoor E1 – Hauwert/Quick E1                            Sportpark De Weijver

19 juni      12:10  Hauwert/Quick E1 – Zuidermeer E1                       Veld Hauwert